Banki w jednym miejscu

kredyty, konta bankowe, lokaty, ubezpieczenia, oszczędzanie i inwestowanie


Informacja gospodarcza

Informacja gospodarcza to ogólnodostępny zbiór danych na temat danego przedsiębiorstwa, który znajduje się zazwyczaj na specjalnie stworzonych w tym celu stronach. Przydaje się on w przypadku, kiedy chcemy sprawdzić informacje na temat danej firmy. Te z kolei potrzebne mogą nam być w różnych celach, między innymi po to, aby wykluczyć współpracę z przedsiębiorcami, którzy mogą okazać się oszustami.

Pośród tego typu danych odnajdziemy między innymi imię i nazwisko osoby, która jest właścicielem danego podmiotu gospodarczego, jej obywatelstwo, miejsce zamieszkania oraz zameldowania, numer PESEL i NIP, numer i serię dowodu osobistego, datę i miejsce urodzenia, siedzibę i adres firmy, jej oznaczenie, REGON, numer wpisania do rejestru, główny podmiot działalności oraz imiona i nazwiska ustalonych pośredników.

Korzystając z dostępnych w internecie źródeł informacji gospodarczej dbamy o bezpieczeństwo naszej firmy i dopełniamy wszelkich starań, aby przedsiębiorstwa, z którymi przyjdzie nam pracować były uczciwe i godne zaufania. W ten sposób z łatwością sprawdzić można także różne dane niezbędne do wypisania faktury oraz różnego rodzaju dokumentów.

Aktualna oferta Informacji Gospodarczej:

BIG (raporty)

Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor S.A.

  • Raport o wybranej firmie za 0 zł zamiast 79 zł
  • Czy Twoi kontrahenci są w rejestrze dłużników?
  • Co o Tobie wie Biuro Informacji Gospodarczej?
  • Jak BIG.pl pomaga firmom chronić się przed dłużnikami?
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane