Banki w jednym miejscu

kredyty, konta bankowe, lokaty, ubezpieczenia, oszczędzanie i inwestowanie


Księgowość

Każde wchodzące na rynek przedsiębiorstwo potrzebuje wysokiej jakości usług księgowych, dzięki którym utrzyma porządek w dokumentach i dopełni wszelkich formalności związanych z rozliczeniami i wystawianiem odpowiednich rachunków czy faktur.

Przedsiębiorca wybrać może jedną z trzech dostępnych obecnie opcji księgowości. Pierwszą jest prowadzenie rachunkowości firmy na własną rękę. Drugą stanowi zatrudnienie odpowiedniej osoby, która zajmie się całą księgowością przedsiębiorstwa i pracować będzie w firmie na pełen etat. Choć jest to z pewnością całkiem wygodne rozwiązanie, jest ono jednak również najbardziej kosztowne. Trzecią, najczęściej w ostatnim czasie wybieraną możliwością, jest zatrudnienie firmy outsourcingowej, która z powodzeniem zajmie się księgowością naszej działalności gospodarczej i przejmie na siebie prowadzenie ksiąg, kontakty z Urzędem Skarbowym oraz ZUS-em, a także cykliczne obliczanie i przesyłanie rozliczeń.

Obecnie korzystać możemy także z biur rachunkowych, działających online,. Usługi te są zazwyczaj nieco tańsze niż te stacjonarne, a korzystanie z nich jest dla nas bardzo komfortowe.

Aktualna oferta Księgowości:

Księgowość

Tax Care SA

  • sprawdzone usługi księgowe już od 99 zł miesięcznie
  • wsparcie indywidualnego księgowego
  • optymalizacja podatkowa w standardzie usługi
  • bezpłatny dostęp do internetowego systemu księgowości online
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane