Banki w jednym miejscu

kredyty, konta bankowe, lokaty, ubezpieczenia, oszczędzanie i inwestowanie


Ubezpieczenie majątkowe

Jeżeli pragniemy zabezpieczyć posiadane dobra lub ubezpieczyć się przed konsekwencją różnych wypadków losowych, rozważyć powinniśmy ubezpieczenia majątkowe. Chronią nas one przed kosztami, wynikającymi ze zniszczenia bądź kradzieży drogiego nam przedmiotu, a także spłacają za nas zadłużenia względem osób, którym w wyniku wypadku wyrządziliśmy jakąkolwiek krzywdę.

Ubezpieczenia majątkowe dzielą się na kilka podstawowych rodzajów. Najpopularniejszym jest ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej czyli OC. Przydaje się ono w momencie, kiedy posiadacz polisy w wyniku wypadu wyrządzi innej osobie szkodę. Wszelkie związane z naprawieniem jej koszty opłacane są wówczas przez ubezpieczyciela, co działa zarówno na korzyść osoby poszkodowanej, jak i ubezpieczonej.

Innym rodzajem ubezpieczenia majątkowego jest ubezpieczenie mienia, które chroni nas przed następstwami zniszczenia lub kradzieży dóbr majątkowych, utraconych w wyniku pożaru, włamania, czy też innych wypadków losowych. Ubezpieczyć można w ten sposób zarówno całe budynki, mieszkania, maszyny, samochody czy też różnego rodzaju sprzęty domowe.

Aktualna oferta Ubezpieczeń Majątkowych:

Ubezpieczenie nieruchomości

Aviva

  • Gwarancja wypłaty odszkodowania w ciągu 10 dni
  • Ubezpieczenie od 100 zł rocznie
  • Ubezpieczenie od kradzieży, pożaru, przepięć
  • pomoc domowa i medyczna
Złóż wniosek Warunki

Ubezpieczenie mieszkania

Przewodnik Ubezpieczeniowy

  • poradnik internetowy, którego twórcą jest zespół ludzi specjalizujących się w branży ubezpieczeniowej
  • odbiorca portalu zyskuje możliwość porównania kilku polis ubezpieczycieli oraz wygodę zakupu ubezpieczenia z domu
  • znajdujący się na serwisie blog prowadzony przez ekspertów pomaga w podjęciu ważnych decyzji podczas wyboru ubezpieczenia, pomocne są również rankingi produktów ubezpieczeniowych
  • celem jest idealne dopasowanie polisy do potrzeb klientów
Złóż wniosek Warunki

Produkty polecane